Mūsų įmonės tikslas – teikti aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą.

Uždarosios akcinės bendrovės “SK service” sunkvežimių techninio aptarnavimo ir remonto centras duris atvėrė 2015 metais ir nuo pat savo veiklos pradžios lygiuojasi į rinkos lyderius. Turėdami naujausią ir moderniausią įrangą, kvalifikuotus ir darbo patirtį turinčius specialistus, atliekame sudėtingiausius darbus itin operatyviai ir nuolat informuodami apie remonto eigą, todėl neiškyla nesusipratimų dėl per didelių sąskaitų, ilgo remonto ar “prirašytų” darbų. Mūsų remonto centras siekia tobulumo, todėl diegiame ISO 9001 standartus tam, kad Jums būtų ramiau patikėti mums savo techniką.

“SK Service” tai įmonė teikianti profesionalias krovininių automobilių ir mikroautobusų remonto paslaugas, įsikūrusi Elektrėnų g. 1R, Kaune. Mūsų įmonės suburta aukštos kvalifikacijos ir darbo patirties turinti komanda, kurios patirtis nuo 2004 metų. SK serviso komanda nuolat investuoja į žinias. Tobulinasi kursuose ir konferencijose. Stengiasi įsigyti profesionalią, technologinius standartus atitinkančią įrangą.

Nuo pat įsikūrimo mūsų pagrindinis tikslas yra kokybė, greitas aptarnavimas ir priimtinos kainos, todėl mūsų įmonė visada turi nuolatinių bei naujų klientų pasitikėjimą.